TUDORAȘCU MET29 S.R.L.
TUDORAȘCU MET29 S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Văleni, Comuna Plopsoru, Gorj, CUI 46464629. Cifră de afaceri 2025: 1.108.751 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 46464629
- Denumire
- TUDORAȘCU MET29 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|838|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.07.2022
- Sediu
- nr. 12, Sat Văleni, Comuna Plopsoru, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 3
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase · rev. 3
- 3821 Recuperarea materialelor reciclabile · rev. 3
- 3823 Alte activități de tratare a deșeurilor · rev. 3
- 3833 Alte activități de eliminare a deșeurilor · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
Arată toate (40)
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.108.751 lei (-20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 284,5 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2023 1,8 mil. lei · minim 2022 284,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 46,4 mii lei · 2025 271,3 mii lei · maxim 2023 347,5 mii lei · minim 2022 46,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.108.751 lei | 1.379.884 lei | 1.757.551 lei | 284.517 lei |
| Venituri totale | 1.108.751 lei | 1.379.884 lei | 1.757.551 lei | 284.517 lei |
| Cheltuieli totale | 785.809 lei | 1.089.025 lei | 1.392.453 lei | 235.272 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 271.271 lei | 249.465 lei | 347.522 lei | 46.400 lei |
| Pierdere netă | — | — | — | — |
| Rezultat net | 271.271 lei | 249.465 lei | 347.522 lei | 46.400 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 470.697 lei | 343.139 lei | 404.298 lei | 56.575 lei |
| Datorii | 199.186 lei | 93.074 lei | 56.176 lei | 9.975 lei |
| Capitaluri proprii | 271.511 lei | 250.065 lei | 348.122 lei | 46.600 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TUDORAȘCU MET29 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TUDORAȘCU MET29 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TUDORAȘCU MET29 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Văleni, Comuna Plopsoru, județul Gorj (nr. 12); numărul de înmatriculare e J|18|838|2022, din 13.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut TUDORAȘCU MET29 S.R.L. în 2025?
1.108.751 lei, cu 20% sub 2024 (1.379.884 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 271.271 lei.
Câți salariați are TUDORAȘCU MET29 S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TUDORAȘCU MET29 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.