CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L.
CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Perișor, Comuna Zagra, Bistrița-Năsăud, CUI 46446517. Cifră de afaceri 2022: 4.420 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 46446517
- Denumire
- CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|964|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.07.2022
- Sediu
- nr. 75A, Sat Perișor, Comuna Zagra, Bistrița-Năsăud
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022 · un singur bilanț
Financiar · 2022 · un singur bilanț.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 4.420 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 4,4 mii lei · maxim 2022 4,4 mii lei · minim 2022 4,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 4,1 mii lei · maxim 2022 4,1 mii lei · minim 2022 4,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2022 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 4.420 lei |
| Venituri totale | 4.427 lei |
| Cheltuieli totale | 189 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 4.128 lei |
| Pierdere netă | 0 lei |
| Rezultat net | 4.128 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 4.569 lei |
| Datorii | 241 lei |
| Capitaluri proprii | 4.328 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Perișor, Comuna Zagra, județul Bistrița-Năsăud (nr. 75A); numărul de înmatriculare e J|06|964|2022, din 08.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L. în 2022?
4.420 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.128 lei.
Câți salariați are CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2022, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CHIC PERFECT IMOBILIARE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.