SPORT FREQUENCY S.R.L.
SPORT FREQUENCY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 46444273. Cifră de afaceri 2025: 3.660 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46444273
- Denumire
- SPORT FREQUENCY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1763|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.07.2022
- Sediu
- BASCOVULUI, nr. 41, bl. Q4, sc. D, et. 4, ap. 17, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.660 lei (-74% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 12,5 mii lei · 2025 3,7 mii lei · maxim 2023 25,1 mii lei · minim 2025 3,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 9,9 mii lei · 2025 −9,2 mii lei · maxim 2023 14 mii lei · minim 2025 −9,2 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 3.660 lei | 14.260 lei | 25.060 lei | 12.471 lei |
| Venituri totale | 3.660 lei | 14.260 lei | 25.060 lei | 12.471 lei |
| Cheltuieli totale | 12.876 lei | 8.144 lei | 7.915 lei | 2.555 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 4.403 lei | 13.956 lei | 9.916 lei |
| Pierdere netă | 9.216 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -9.216 lei | 4.403 lei | 13.956 lei | 9.916 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 9.342 lei | 18.997 lei | 15.057 lei | 10.116 lei |
| Datorii | 0 lei | 438 lei | 901 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 9.342 lei | 18.559 lei | 14.156 lei | 10.116 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SPORT FREQUENCY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SPORT FREQUENCY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SPORT FREQUENCY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (BASCOVULUI, nr. 41, bl. Q4, sc. D, et. 4, ap. 17); numărul de înmatriculare e J|03|1763|2022, din 08.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut SPORT FREQUENCY S.R.L. în 2025?
3.660 lei, cu 74% sub 2024 (14.260 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 9.216 lei.
De unde vin datele despre SPORT FREQUENCY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.