LOSE FAT GAIN STRENGTH FITNESS S.R.L.
LOSE FAT GAIN STRENGTH FITNESS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 46440956. Cifră de afaceri 2025: 24.130 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46440956
- Denumire
- LOSE FAT GAIN STRENGTH FITNESS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|2114|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.07.2022
- Sediu
- ZAHARIA STANCU, nr. 8E, bl. 9, ap. 307, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
Arată toate (18)
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
- 9319 Alte activități sportive · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 24.130 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 20,3 mii lei · 2025 24,1 mii lei · maxim 2023 49,1 mii lei · minim 2022 20,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 13,5 mii lei · 2025 1,2 mii lei · maxim 2023 21,8 mii lei · minim 2024 714 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 24.130 lei | 32.408 lei | 49.120 lei | 20.260 lei |
| Venituri totale | 24.130 lei | 32.416 lei | 49.120 lei | 20.260 lei |
| Cheltuieli totale | 22.345 lei | 31.388 lei | 23.733 lei | 6.185 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 1.227 lei | 714 lei | 21.760 lei | 13.479 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.227 lei | 714 lei | 21.760 lei | 13.479 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 39.603 lei | 36.654 lei | 35.639 lei | 15.474 lei |
| Datorii | 2.223 lei | 500 lei | 200 lei | 1.795 lei |
| Capitaluri proprii | 37.380 lei | 36.154 lei | 35.439 lei | 13.679 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LOSE FAT GAIN STRENGTH FITNESS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LOSE FAT GAIN STRENGTH FITNESS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LOSE FAT GAIN STRENGTH FITNESS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (ZAHARIA STANCU, nr. 8E, bl. 9, ap. 307); numărul de înmatriculare e J|08|2114|2022, din 07.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut LOSE FAT GAIN STRENGTH FITNESS S.R.L. în 2025?
24.130 lei, cu 26% sub 2024 (32.408 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.227 lei.
De unde vin datele despre LOSE FAT GAIN STRENGTH FITNESS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.