RELIABLE IT SERVICES S.R.L.
RELIABLE IT SERVICES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov, CUI 46437560. Cifră de afaceri 2025: 145.000 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 46437560
- Denumire
- RELIABLE IT SERVICES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|628|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.02.2024
- Sediu
- VASILE LUPU, nr. 5A, ap. 3, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 145.000 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 428,1 mii lei · 2025 145 mii lei · maxim 2022 428,1 mii lei · minim 2024 0 lei.
Rezultat net (lei): 2022 271,6 mii lei · 2025 68 mii lei · maxim 2022 271,6 mii lei · minim 2023 −151 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 3 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 145.000 lei | 0 lei | — | 428.072 lei |
| Venituri totale | 145.000 lei | 0 lei | 1 lei | 428.072 lei |
| Cheltuieli totale | 62.006 lei | 100 lei | 151.044 lei | 152.228 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 67.996 lei | 0 lei | 0 lei | 271.563 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 100 lei | 151.043 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 67.996 lei | -100 lei | -151.043 lei | 271.563 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 193.226 lei | 1.320 lei | 1.420 lei | 346.706 lei |
| Datorii | 123.910 lei | 0 lei | 0 lei | 74.943 lei |
| Capitaluri proprii | 69.316 lei | 1.320 lei | 1.420 lei | 271.763 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RELIABLE IT SERVICES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RELIABLE IT SERVICES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RELIABLE IT SERVICES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tunari, Comuna Tunari, județul Ilfov (VASILE LUPU, nr. 5A, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|13|628|2024, din 22.02.2024.
Ce cifră de afaceri a avut RELIABLE IT SERVICES S.R.L. în 2025?
145.000 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 67.996 lei.
Câți salariați are RELIABLE IT SERVICES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RELIABLE IT SERVICES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.