LANKA INVEST SOLUTION S.R.L.
LANKA INVEST SOLUTION S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 46412174. Cifră de afaceri 2025: 8.890 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46412174
- Denumire
- LANKA INVEST SOLUTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|12689|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.07.2022
- Sediu
- LT. GHEORGHE SAIDAC, nr. 2A, bl. 12A, sc. 1, et. 8, ap. 95, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Arată toate (10)
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.890 lei (-21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 1,5 mii lei · 2025 8,9 mii lei · maxim 2023 22,9 mii lei · minim 2022 1,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −633 lei · 2025 1,2 mii lei · maxim 2023 16,5 mii lei · minim 2022 −633 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · maxim 2024 0 · minim 2024 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 8.890 lei | 11.324 lei | 22.901 lei | 1.546 lei |
| Venituri totale | 9.128 lei | 11.331 lei | 22.952 lei | 1.546 lei |
| Cheltuieli totale | 7.593 lei | 2.880 lei | 3.416 lei | 2.133 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 1.234 lei | 7.120 lei | 16.472 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 633 lei |
| Rezultat net | 1.234 lei | 7.120 lei | 16.472 lei | -633 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 14.994 lei | 29.044 lei | 26.203 lei | 3.632 lei |
| Datorii | 13.520 lei | 5.885 lei | 10.164 lei | 4.065 lei |
| Capitaluri proprii | 1.474 lei | 23.159 lei | 16.039 lei | -433 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LANKA INVEST SOLUTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LANKA INVEST SOLUTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LANKA INVEST SOLUTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (LT. GHEORGHE SAIDAC, nr. 2A, bl. 12A, sc. 1, et. 8, ap. 95); numărul de înmatriculare e J|40|12689|2022, din 04.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut LANKA INVEST SOLUTION S.R.L. în 2025?
8.890 lei, cu 21% sub 2024 (11.324 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.234 lei.
De unde vin datele despre LANKA INVEST SOLUTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.