SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L.
SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Câmpeni, Oraș Câmpeni, Alba, CUI 46388092. Cifră de afaceri 2025: 343.918 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 46388092
- Denumire
- SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|851|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.06.2022
- Sediu
- MESTEACĂNULUI, nr. 9A, Loc. Câmpeni, Oraș Câmpeni, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 343.918 lei (+44% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 33,3 mii lei · 2025 343,9 mii lei · maxim 2025 343,9 mii lei · minim 2023 33,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −984 lei · 2025 701 lei · maxim 2024 32,9 mii lei · minim 2023 −184,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2025 1 · maxim 2024 4 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 343.918 lei | 238.254 lei | 33.254 lei | — |
| Venituri totale | 589.373 lei | 347.188 lei | 33.254 lei | 4.302 lei |
| Cheltuieli totale | 582.739 lei | 311.952 lei | 217.472 lei | 5.286 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 701 lei | 32.895 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 184.551 lei | 984 lei |
| Rezultat net | 701 lei | 32.895 lei | -184.551 lei | -984 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 274.804 lei | 301.284 lei | 257.782 lei | 290.371 lei |
| Datorii | 426.543 lei | 276.789 lei | 157.248 lei | 5.286 lei |
| Capitaluri proprii | -151.739 lei | -152.440 lei | -185.335 lei | -784 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 4 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Câmpeni, Oraș Câmpeni, județul Alba (MESTEACĂNULUI, nr. 9A); numărul de înmatriculare e J|01|851|2022, din 29.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L. în 2025?
343.918 lei, cu 44% peste 2024 (238.254 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 701 lei.
Câți salariați are SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SPĂLĂTORIA APUSENILOR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.