STICO SOLUTIONS S.R.L.
STICO SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Oltenița, Călărași, CUI 46379159. Cifră de afaceri 2024: 29.550 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46379159
- Denumire
- STICO SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|51|516|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.06.2022
- Sediu
- ARGEȘULUI, nr. 277A, Camera 1, Municipiul Oltenița, Călărași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 29.550 lei (-83% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 9,8 mii lei · 2024 29,6 mii lei · maxim 2023 177,7 mii lei · minim 2022 9,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −1,5 mii lei · 2024 −122,9 mii lei · maxim 2023 88,5 mii lei · minim 2024 −122,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 29.550 lei | 177.696 lei | 9.755 lei |
| Venituri totale | 29.550 lei | 177.696 lei | 9.755 lei |
| Cheltuieli totale | 152.491 lei | 87.479 lei | 10.939 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 88.476 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 122.941 lei | 0 lei | 1.477 lei |
| Rezultat net | -122.941 lei | 88.476 lei | -1.477 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 24.428 lei | 351.378 lei | 111 lei |
| Datorii | 60.170 lei | 264.179 lei | 1.388 lei |
| Capitaluri proprii | -35.742 lei | 87.199 lei | -1.277 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STICO SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STICO SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STICO SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oltenița, județul Călărași (ARGEȘULUI, nr. 277A, Camera 1); numărul de înmatriculare e J|51|516|2022, din 28.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut STICO SOLUTIONS S.R.L. în 2024?
29.550 lei, cu 83% sub 2023 (177.696 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 122.941 lei.
Câți salariați are STICO SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STICO SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.