ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L.
ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 46377760. Cifră de afaceri 2025: 242.149 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46377760
- Denumire
- ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2329|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.06.2022
- Sediu
- Anastasie Panu, nr. 23, bl. Muntenia, sc. B, et. 6, ap. 16, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
Arată toate (15)
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 242.149 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 89 mii lei · 2025 242,1 mii lei · maxim 2025 242,1 mii lei · minim 2022 89 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 78,5 mii lei · 2025 142,4 mii lei · maxim 2024 170,3 mii lei · minim 2022 78,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 242.149 lei | 234.359 lei | 201.183 lei | 88.951 lei |
| Venituri totale | 242.798 lei | 234.417 lei | 201.233 lei | 88.951 lei |
| Cheltuieli totale | 97.976 lei | 61.801 lei | 55.057 lei | 8.812 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 142.446 lei | 170.319 lei | 144.204 lei | 78.469 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 142.446 lei | 170.319 lei | 144.204 lei | 78.469 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 197.034 lei | 180.420 lei | 149.218 lei | 80.067 lei |
| Datorii | 54.346 lei | 9.861 lei | 4.774 lei | 1.398 lei |
| Capitaluri proprii | 142.688 lei | 170.559 lei | 144.444 lei | 78.669 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Anastasie Panu, nr. 23, bl. Muntenia, sc. B, et. 6, ap. 16); numărul de înmatriculare e J|22|2329|2022, din 28.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L. în 2025?
242.149 lei, cu 3% peste 2024 (234.359 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 142.446 lei.
Câți salariați are ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ATELIER CU ZVÂC 13 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.