CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L.

CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Turda, Cluj, CUI 46375203. Cifră de afaceri 2025: 367.205 lei, 3 salariați. Date

Registru

CUI
46375203
Denumire
CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|3872|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.06.2022
Sediu
LOCOMOTIVEI, nr. 13, Municipiul Turda, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 8695 Activități de fizioterapie · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 367.205 lei (+32% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 7,9 mii lei · 2025 367,2 mii lei · maxim 2025 367,2 mii lei · minim 2022 7,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −6 mii lei · 2025 178 mii lei · maxim 2023 224,2 mii lei · minim 2022 −6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă367.205 lei278.255 lei245.870 lei7.860 lei
Venituri totale440.949 lei315.126 lei489.297 lei134.201 lei
Cheltuieli totale252.501 lei194.727 lei262.763 lei140.077 lei
Rezultat
Profit net178.011 lei113.986 lei224.240 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei5.955 lei
Rezultat net178.011 lei113.986 lei224.240 lei-5.955 lei
Bilanț
Active totale486.373 lei374.279 lei434.718 lei489.970 lei
Datorii211.985 lei89.276 lei9.481 lei95.545 lei
Capitaluri proprii178.251 lei115.122 lei218.485 lei-5.755 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3331

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Turda, județul Cluj (LOCOMOTIVEI, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|12|3872|2022, din 27.06.2022.

Ce cifră de afaceri a avut CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L. în 2025?

367.205 lei, cu 32% peste 2024 (278.255 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 178.011 lei.

Câți salariați are CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CENTRUL DE RECUPERARE ȘI FIZIOTERAPIE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.