CLINICA MÂNTULEASA S.R.L.
CLINICA MÂNTULEASA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 46360083. Cifră de afaceri 2024: 75.318 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46360083
- Denumire
- CLINICA MÂNTULEASA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|1666|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.06.2022
- Sediu
- DEALUL SPIREI, nr. 10, et. PARTER, ap. 2, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 75.318 lei (+9% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 30 mii lei · 2024 75,3 mii lei · maxim 2024 75,3 mii lei · minim 2022 30 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 28,1 mii lei · 2024 16,4 mii lei · maxim 2023 46,2 mii lei · minim 2024 16,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 75.318 lei | 68.815 lei | 30.017 lei |
| Venituri totale | 75.340 lei | 69.037 lei | 30.127 lei |
| Cheltuieli totale | 57.032 lei | 14.087 lei | 1.183 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 16.387 lei | 46.202 lei | 28.062 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 16.387 lei | 46.202 lei | 28.062 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 22.027 lei | 49.146 lei | 28.902 lei |
| Datorii | 2.273 lei | 2.844 lei | 740 lei |
| Capitaluri proprii | 19.754 lei | 46.302 lei | 28.162 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLINICA MÂNTULEASA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CLINICA MÂNTULEASA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul CLINICA MÂNTULEASA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (DEALUL SPIREI, nr. 10, et. PARTER, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|16|1666|2022, din 23.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut CLINICA MÂNTULEASA S.R.L. în 2024?
75.318 lei, cu 9% peste 2023 (68.815 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.387 lei.
Câți salariați are CLINICA MÂNTULEASA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CLINICA MÂNTULEASA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.