BYM BĂRA TRANS S.R.L.

BYM BĂRA TRANS S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Târgu Cărbunești, Oraș Târgu Cărbunești, Gorj, CUI 46334548. Cifră de afaceri 2025: 4.800 lei, 1 salariați. D

Registru

CUI
46334548
Denumire
BYM BĂRA TRANS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|18|713|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.06.2022
Sediu
MINERILOR, nr. 22, bl. 21, sc. 1, et. 1, ap. 5, Loc. Târgu Cărbunești, Oraș Târgu Cărbunești, Gorj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
  • 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.800 lei (-93% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 35,7 mii lei · 2025 4,8 mii lei · maxim 2024 64,8 mii lei · minim 2025 4,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −5,5 mii lei · 2025 −46,9 mii lei · maxim 2024 392 lei · minim 2025 −46,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2022 0.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă4.800 lei64.845 lei35.715 lei—
Venituri totale4.800 lei64.845 lei36.487 lei0 lei
Cheltuieli totale51.669 lei64.378 lei41.153 lei5.547 lei
Rezultat
Profit net0 lei392 lei0 lei0 lei
Pierdere netă46.869 lei0 lei4.666 lei5.547 lei
Rezultat net-46.869 lei392 lei-4.666 lei-5.547 lei
Bilanț
Active totale102.948 lei94.783 lei33.354 lei1.507 lei
Datorii159.438 lei104.404 lei43.367 lei6.854 lei
Capitaluri proprii-56.490 lei-9.621 lei-10.013 lei-5.347 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1100

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este BYM BĂRA TRANS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, BYM BĂRA TRANS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul BYM BĂRA TRANS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Târgu Cărbunești, Oraș Târgu Cărbunești, județul Gorj (MINERILOR, nr. 22, bl. 21, sc. 1, et. 1, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|18|713|2022, din 21.06.2022.

Ce cifră de afaceri a avut BYM BĂRA TRANS S.R.L. în 2025?

4.800 lei, cu 93% sub 2024 (64.845 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 46.869 lei.

Câți salariați are BYM BĂRA TRANS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre BYM BĂRA TRANS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.