MEDEELUK CONSTRUCT S.R.L.
MEDEELUK CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Năruja, Comuna Năruja, Vrancea, CUI 46311170. Cifră de afaceri 2025: 162.859 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46311170
- Denumire
- MEDEELUK CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|599|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.06.2022
- Sediu
- NĂRUJA, Sat Năruja, Comuna Năruja, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
Arată toate (7)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 162.859 lei (+320% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 0 lei · 2025 162,9 mii lei · maxim 2025 162,9 mii lei · minim 2022 0 lei.
Rezultat net (lei): 2022 −6,1 mii lei · 2025 8,5 mii lei · maxim 2025 8,5 mii lei · minim 2023 −43,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2024 2 · maxim 2023 2 · minim 2023 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 162.859 lei | 38.730 lei | 45.480 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 162.859 lei | 38.730 lei | 45.480 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 154.339 lei | 34.058 lei | 88.874 lei | 6.124 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 8.520 lei | 4.229 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 43.394 lei | 6.124 lei |
| Rezultat net | 8.520 lei | 4.229 lei | -43.394 lei | -6.124 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 73.957 lei | 138.427 lei | 116.184 lei | 125.484 lei |
| Datorii | 69.107 lei | 61.976 lei | 43.625 lei | 9.531 lei |
| Capitaluri proprii | 4.850 lei | -45.426 lei | -49.318 lei | -5.924 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEDEELUK CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MEDEELUK CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MEDEELUK CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Năruja, Comuna Năruja, județul Vrancea (NĂRUJA); numărul de înmatriculare e J|39|599|2022, din 16.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut MEDEELUK CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
162.859 lei, cu 320% peste 2024 (38.730 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.520 lei.
De unde vin datele despre MEDEELUK CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.