OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L.
OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Jiu, Gorj, CUI 46309978. Cifră de afaceri 2025: 9.350 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 46309978
- Denumire
- OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|633|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.06.2022
- Sediu
- EMIL CIORAN, nr. 13, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
Arată toate (10)
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.350 lei (-93% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 22,1 mii lei · 2025 9,4 mii lei · maxim 2023 206,4 mii lei · minim 2025 9,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 12,1 mii lei · 2025 −61,3 mii lei · maxim 2023 18,4 mii lei · minim 2025 −61,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2023 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 9.350 lei | 128.512 lei | 206.400 lei | 22.140 lei |
| Venituri totale | 9.350 lei | 172.517 lei | 370.035 lei | 33.166 lei |
| Cheltuieli totale | 70.680 lei | 205.176 lei | 349.635 lei | 20.843 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 18.377 lei | 12.106 lei |
| Pierdere netă | 61.330 lei | 32.709 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -61.330 lei | -32.709 lei | 18.377 lei | 12.106 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 222.182 lei | 266.212 lei | 347.143 lei | 499.867 lei |
| Datorii | 32.159 lei | 14.860 lei | 19.076 lei | 14.437 lei |
| Capitaluri proprii | -75.661 lei | -14.331 lei | 18.378 lei | 12.106 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj (EMIL CIORAN, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|28|633|2022, din 16.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L. în 2025?
9.350 lei, cu 93% sub 2024 (128.512 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 61.330 lei.
Câți salariați are OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre OPTICA INIMII OLTENIA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.