GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L.
GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Popești Leordeni, Ilfov, CUI 46287047. Cifră de afaceri 2025: 439.108 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 46287047
- Denumire
- GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|3799|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.06.2022
- Sediu
- Drumul Fermei, nr. 87D, bl. 87D, et. 1, ap. 11, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (18)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 439.108 lei (+105% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 113,4 mii lei · 2025 439,1 mii lei · maxim 2025 439,1 mii lei · minim 2022 113,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 99,5 mii lei · 2025 249,4 mii lei · maxim 2025 249,4 mii lei · minim 2024 63,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 439.108 lei | 214.361 lei | 252.784 lei | 113.400 lei |
| Venituri totale | 563.730 lei | 214.361 lei | 252.784 lei | 113.400 lei |
| Cheltuieli totale | 302.522 lei | 149.160 lei | 184.490 lei | 11.408 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 249.411 lei | 63.109 lei | 66.168 lei | 99.450 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 249.411 lei | 63.109 lei | 66.168 lei | 99.450 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 457.235 lei | 302.122 lei | 92.799 lei | 104.996 lei |
| Datorii | 207.598 lei | 207.426 lei | 60.810 lei | 5.346 lei |
| Capitaluri proprii | 249.637 lei | 94.696 lei | 31.989 lei | 99.650 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Popești Leordeni, județul Ilfov (Drumul Fermei, nr. 87D, bl. 87D, et. 1, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|23|3799|2022, din 10.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L. în 2025?
439.108 lei, cu 105% peste 2024 (214.361 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 249.411 lei.
Câți salariați are GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GAVAG ENGINEERING GROUP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.