FABRICAT NORTH S.R.L.
FABRICAT NORTH S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș, CUI 46276382. Cifră de afaceri 2025: 353.410 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 46276382
- Denumire
- FABRICAT NORTH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1040|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.06.2022
- Sediu
- DOBOIES, nr. 112, Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn · rev. 3
- 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
Arată toate (11)
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 353.410 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 233,1 mii lei · 2025 353,4 mii lei · maxim 2025 353,4 mii lei · minim 2023 233,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −981 lei · 2025 58,1 mii lei · maxim 2024 204,4 mii lei · minim 2022 −981 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 353.410 lei | 313.958 lei | 233.065 lei | — |
| Venituri totale | 353.410 lei | 313.958 lei | 233.121 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 288.631 lei | 103.530 lei | 63.231 lei | 981 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 58.130 lei | 204.356 lei | 167.606 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 981 lei |
| Rezultat net | 58.130 lei | 204.356 lei | 167.606 lei | -981 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 951.937 lei | 531.155 lei | 176.283 lei | 139 lei |
| Datorii | 719.626 lei | 159.974 lei | 9.458 lei | 920 lei |
| Capitaluri proprii | 232.311 lei | 371.181 lei | 166.825 lei | -781 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FABRICAT NORTH S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FABRICAT NORTH S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FABRICAT NORTH S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sighetu Marmației, județul Maramureș (DOBOIES, nr. 112); numărul de înmatriculare e J|24|1040|2022, din 09.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut FABRICAT NORTH S.R.L. în 2025?
353.410 lei, cu 13% peste 2024 (313.958 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 58.130 lei.
Câți salariați are FABRICAT NORTH S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FABRICAT NORTH S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.