MONTESSARA S.R.L.

MONTESSARA S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Lipova, Oraș Lipova, Arad, CUI 46269040. Cifră de afaceri 2025: 3.118 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
46269040
Denumire
MONTESSARA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|02|1027|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.06.2022
Sediu
LIPOVA, nr. 194, bl. B, et. 1, ap. 4, Str. Detașamentul Păuliș, Loc. Lipova, Oraș Lipova, Arad
Activități autorizate (CAEN)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
Arată toate (13)
  • 7740 Leasing cu bunuri intangibile (cu excepția lucrărilor care fac obiectul drepturilor de autor) · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
  • 8510 Învățământ preșcolar · rev. 3
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
  • 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.118 lei (-91% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 19,1 mii lei · 2025 3,1 mii lei · maxim 2024 34,6 mii lei · minim 2025 3,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 13,6 mii lei · 2025 −9,4 mii lei · maxim 2022 13,6 mii lei · minim 2025 −9,4 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă3.118 lei34.586 lei10.115 lei19.137 lei
Venituri totale6.405 lei35.550 lei10.115 lei19.137 lei
Cheltuieli totale15.787 lei33.218 lei14.827 lei4.958 lei
Rezultat
Profit net0 lei1.919 lei0 lei13.616 lei
Pierdere netă9.382 lei0 lei4.712 lei0 lei
Rezultat net-9.382 lei1.919 lei-4.712 lei13.616 lei
Bilanț
Active totale7.531 lei17.460 lei12.231 lei16.179 lei
Datorii5.890 lei6.437 lei3.127 lei2.363 lei
Capitaluri proprii1.641 lei11.023 lei9.104 lei13.816 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MONTESSARA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MONTESSARA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MONTESSARA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Lipova, Oraș Lipova, județul Arad (LIPOVA, nr. 194, bl. B, et. 1, ap. 4, Str. Detașamentul Păuliș); numărul de înmatriculare e J|02|1027|2022, din 08.06.2022.

Ce cifră de afaceri a avut MONTESSARA S.R.L. în 2025?

3.118 lei, cu 91% sub 2024 (34.586 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 9.382 lei.

De unde vin datele despre MONTESSARA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.