DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L.

DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj, CUI 46260130. Cifră de afaceri 2025: 397.027 lei, 1 salariați.

Registru

CUI
46260130
Denumire
DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|3377|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
07.06.2022
Sediu
Ciga, nr. 20, Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 2
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
Arată toate (10)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 397.027 lei (+196% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 280,1 mii lei · 2025 397 mii lei · maxim 2025 397 mii lei · minim 2024 134,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 268 mii lei · 2025 305,5 mii lei · maxim 2025 305,5 mii lei · minim 2024 34,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă397.027 lei134.107 lei396.616 lei280.055 lei
Venituri totale424.960 lei134.128 lei398.238 lei283.268 lei
Cheltuieli totale106.894 lei95.247 lei108.629 lei8.733 lei
Rezultat
Profit net305.461 lei34.858 lei285.643 lei268.016 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net305.461 lei34.858 lei285.643 lei268.016 lei
Bilanț
Active totale328.710 lei321.357 lei422.075 lei269.610 lei
Datorii23.009 lei3.609 lei4.851 lei1.394 lei
Capitaluri proprii305.701 lei317.748 lei417.224 lei268.216 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, județul Cluj (Ciga, nr. 20); numărul de înmatriculare e J|12|3377|2022, din 07.06.2022.

Ce cifră de afaceri a avut DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L. în 2025?

397.027 lei, cu 196% peste 2024 (134.107 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 305.461 lei.

Câți salariați are DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre DEVONCHAIN SOFTWARE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.