EPCA TECHNOLOGY S.R.L.
EPCA TECHNOLOGY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Drăgăești Ungureni, Comuna Mănești, Dâmbovița, CUI 46259381. Cifră de afaceri 2025: 426.199 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 46259381
- Denumire
- EPCA TECHNOLOGY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|907|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.06.2022
- Sediu
- nr. 439, Sat Drăgăești Ungureni, Comuna Mănești, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
Arată toate (7)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 426.199 lei (+117% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 188,3 mii lei · 2025 426,2 mii lei · maxim 2023 1,9 mil. lei · minim 2022 188,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 151 lei · 2025 25,3 mii lei · maxim 2023 165,6 mii lei · minim 2024 −46,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 426.199 lei | 196.461 lei | 1.868.442 lei | 188.261 lei |
| Venituri totale | 426.403 lei | 196.509 lei | 1.873.901 lei | 188.694 lei |
| Cheltuieli totale | 391.642 lei | 241.080 lei | 1.695.385 lei | 186.660 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 25.345 lei | 0 lei | 165.566 lei | 151 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 46.241 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 25.345 lei | -46.241 lei | 165.566 lei | 151 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 170.322 lei | 121.776 lei | 234.543 lei | 120.492 lei |
| Datorii | 124.957 lei | 57.534 lei | 68.626 lei | 120.141 lei |
| Capitaluri proprii | 45.365 lei | 64.242 lei | 165.917 lei | 351 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EPCA TECHNOLOGY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EPCA TECHNOLOGY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EPCA TECHNOLOGY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Drăgăești Ungureni, Comuna Mănești, județul Dâmbovița (nr. 439); numărul de înmatriculare e J|15|907|2022, din 07.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut EPCA TECHNOLOGY S.R.L. în 2025?
426.199 lei, cu 117% peste 2024 (196.461 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 25.345 lei.
Câți salariați are EPCA TECHNOLOGY S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EPCA TECHNOLOGY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.