ALDEM DESIMAR S.R.L.
ALDEM DESIMAR S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Decindeni, Comuna Dragomirești, Dâmbovița, CUI 46250579. Cifră de afaceri 2023: 286.005 lei, 5 salariați. Date
Registru
- CUI
- 46250579
- Denumire
- ALDEM DESIMAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|901|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.06.2022
- Sediu
- Principală, nr. 23, Sat Decindeni, Comuna Dragomirești, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
Arată toate (10)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2023 · 2 bilanțuri
Financiar · 2022–2023 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 286.005 lei (+87% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 153,3 mii lei · 2023 286 mii lei · maxim 2023 286 mii lei · minim 2022 153,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 26,5 mii lei · 2023 −78,8 mii lei · maxim 2022 26,5 mii lei · minim 2023 −78,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 3 · 2023 5 · maxim 2023 5 · minim 2022 3.
| Indicator | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 286.005 lei | 153.313 lei |
| Venituri totale | 286.348 lei | 153.313 lei |
| Cheltuieli totale | 362.293 lei | 125.230 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 26.539 lei |
| Pierdere netă | 78.805 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -78.805 lei | 26.539 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 264.516 lei | 58.559 lei |
| Datorii | 316.582 lei | 31.820 lei |
| Capitaluri proprii | -52.066 lei | 26.739 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 5 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ALDEM DESIMAR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ALDEM DESIMAR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ALDEM DESIMAR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Decindeni, Comuna Dragomirești, județul Dâmbovița (Principală, nr. 23); numărul de înmatriculare e J|15|901|2022, din 06.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ALDEM DESIMAR S.R.L. în 2023?
286.005 lei, cu 87% peste 2022 (153.313 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 78.805 lei.
Câți salariați are ALDEM DESIMAR S.R.L.?
5 salariați în medie în 2023 (3 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ALDEM DESIMAR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.