CDC MOVING TRANS VBA S.R.L.

CDC MOVING TRANS VBA S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Tăuții-Măgherăus, Maramureș, CUI 46217203. Cifră de afaceri 2024: 77.640 lei, 1 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
46217203
Denumire
CDC MOVING TRANS VBA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|24|942|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.05.2022
Sediu
21, nr. 28, Oraș Tăuții-Măgherăus, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 77.640 lei (-13% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 40,3 mii lei · 2024 77,6 mii lei · maxim 2023 89,1 mii lei · minim 2022 40,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 2,3 mii lei · 2024 374 lei · maxim 2022 2,3 mii lei · minim 2024 374 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă77.640 lei89.141 lei40.310 lei
Venituri totale77.640 lei107.241 lei46.310 lei
Cheltuieli totale76.574 lei105.573 lei43.156 lei
Rezultat
Profit net374 lei596 lei2.252 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net374 lei596 lei2.252 lei
Bilanț
Active totale7.924 lei6.656 lei3.661 lei
Datorii4.503 lei3.609 lei1.209 lei
Capitaluri proprii3.421 lei3.047 lei2.452 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CDC MOVING TRANS VBA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CDC MOVING TRANS VBA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CDC MOVING TRANS VBA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Tăuții-Măgherăus, județul Maramureș (21, nr. 28); numărul de înmatriculare e J|24|942|2022, din 30.05.2022.

Ce cifră de afaceri a avut CDC MOVING TRANS VBA S.R.L. în 2024?

77.640 lei, cu 13% sub 2023 (89.141 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 374 lei.

Câți salariați are CDC MOVING TRANS VBA S.R.L.?

1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CDC MOVING TRANS VBA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.