MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L.
MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sălciua de Sus, Comuna Sălciua, Alba, CUI 46187595. Cifră de afaceri 2025: 308.264 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 46187595
- Denumire
- MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|626|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.05.2022
- Sediu
- nr. 347B, Sat Sălciua de Sus, Comuna Sălciua, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană · rev. 3
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 3
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 1103 Fabricarea cidrului și a altor vinuri din fructe · rev. 3
Arată toate (40)
- 1104 Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare · rev. 3
- 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 308.264 lei (+96% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 27,3 mii lei · 2025 308,3 mii lei · maxim 2025 308,3 mii lei · minim 2022 27,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 27,7 mii lei · 2025 −91,4 mii lei · maxim 2022 27,7 mii lei · minim 2025 −91,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 308.264 lei | 157.642 lei | 45.235 lei | 27.325 lei |
| Venituri totale | 316.266 lei | 165.434 lei | 64.271 lei | 32.025 lei |
| Cheltuieli totale | 407.678 lei | 167.809 lei | 81.025 lei | 4.099 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 27.656 lei |
| Pierdere netă | 91.412 lei | 3.895 lei | 16.754 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -91.412 lei | -3.895 lei | -16.754 lei | 27.656 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 407.960 lei | 131.366 lei | 50.275 lei | 56.015 lei |
| Datorii | 495.991 lei | 127.985 lei | 42.998 lei | 28.159 lei |
| Capitaluri proprii | -88.031 lei | 3.381 lei | 7.277 lei | 27.856 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sălciua de Sus, Comuna Sălciua, județul Alba (nr. 347B); numărul de înmatriculare e J|01|626|2022, din 25.05.2022.
Ce cifră de afaceri a avut MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L. în 2025?
308.264 lei, cu 96% peste 2024 (157.642 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 91.412 lei.
Câți salariați are MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MOUNTAINSIDE PRODUCTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.