NOVA FINANCE S.R.L.

NOVA FINANCE S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Pantelimon, Ilfov, CUI 46150138. Cifră de afaceri 2025: 298.111 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
46150138
Denumire
NOVA FINANCE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|3196|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.05.2022
Sediu
VATRA DORNEI, nr. 2, Oraș Pantelimon, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 298.111 lei (+0% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 29,7 mii lei · 2025 298,1 mii lei · maxim 2025 298,1 mii lei · minim 2022 29,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 21,1 mii lei · 2025 170,1 mii lei · maxim 2024 216 mii lei · minim 2022 21,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă298.111 lei297.334 lei89.902 lei29.683 lei
Venituri totale298.111 lei297.334 lei89.902 lei29.683 lei
Cheltuieli totale125.025 lei78.353 lei52.311 lei8.062 lei
Rezultat
Profit net170.104 lei216.007 lei36.692 lei21.119 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net170.104 lei216.007 lei36.692 lei21.119 lei
Bilanț
Active totale117.567 lei227.919 lei61.988 lei11.321 lei
Datorii109.445 lei221.901 lei19.977 lei6.002 lei
Capitaluri proprii8.122 lei6.018 lei42.011 lei5.319 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NOVA FINANCE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NOVA FINANCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul NOVA FINANCE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Pantelimon, județul Ilfov (VATRA DORNEI, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|23|3196|2022, din 18.05.2022.

Ce cifră de afaceri a avut NOVA FINANCE S.R.L. în 2025?

298.111 lei, cu 0% peste 2024 (297.334 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 170.104 lei.

Câți salariați are NOVA FINANCE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NOVA FINANCE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.