ICS HAUTE COUTURE S.R.L.
ICS HAUTE COUTURE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ștefan cel Mare, Comuna Ștefan cel Mare, Argeș, CUI 46139040. Cifră de afaceri 2025: 117.428 lei, 2 salaria
Registru
- CUI
- 46139040
- Denumire
- ICS HAUTE COUTURE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1238|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.05.2022
- Sediu
- ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 809, Sat Ștefan cel Mare, Comuna Ștefan cel Mare, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 3511 Producția de energie electrică · rev. 2
- 3514 Comercializarea energiei electrice · rev. 2
Arată toate (9)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 117.428 lei (+6508% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 1,8 mii lei · 2025 117,4 mii lei · maxim 2025 117,4 mii lei · minim 2024 1,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 0 lei · 2025 −15,9 mii lei · maxim 2022 0 lei · minim 2024 −117 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 2 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2024 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 117.428 lei | 1.777 lei | — | — |
| Venituri totale | 117.428 lei | 5.252 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 133.288 lei | 122.277 lei | 9.763 lei | — |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 15.860 lei | 117.025 lei | 9.763 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -15.860 lei | -117.025 lei | -9.763 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 269.624 lei | 293.957 lei | 212.526 lei | 200 lei |
| Datorii | 212.071 lei | 220.545 lei | 222.089 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | -142.447 lei | -126.588 lei | -9.563 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ICS HAUTE COUTURE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ICS HAUTE COUTURE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ICS HAUTE COUTURE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefan cel Mare, Comuna Ștefan cel Mare, județul Argeș (ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 809); numărul de înmatriculare e J|03|1238|2022, din 17.05.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ICS HAUTE COUTURE S.R.L. în 2025?
117.428 lei, cu 6508% peste 2024 (1.777 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 15.860 lei.
Câți salariați are ICS HAUTE COUTURE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ICS HAUTE COUTURE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.