LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L.
LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 46135960. Cifră de afaceri 2025: 4.766.941 lei, 9 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 46135960
- Denumire
- LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9231|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.05.2022
- Sediu
- AVIATORILOR, nr. 45, et. 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.766.941 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 1,3 mil. lei · 2025 4,8 mil. lei · maxim 2024 5 mil. lei · minim 2023 1,3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2023 207,4 mii lei · 2025 197,3 mii lei · maxim 2024 298,2 mii lei · minim 2025 197,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 3 · 2025 9 · maxim 2024 10 · minim 2023 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 4.766.941 lei | 5.031.442 lei | 1.267.055 lei |
| Venituri totale | 4.784.487 lei | 5.061.418 lei | 1.267.055 lei |
| Cheltuieli totale | 4.547.212 lei | 4.705.952 lei | 1.020.099 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 197.327 lei | 298.175 lei | 207.443 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 197.327 lei | 298.175 lei | 207.443 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 2.527.193 lei | 2.630.568 lei | 2.567.523 lei |
| Datorii | 2.290.948 lei | 2.330.100 lei | 2.359.780 lei |
| Capitaluri proprii | 236.245 lei | 298.918 lei | 207.743 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 9 | 10 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (AVIATORILOR, nr. 45, et. 1); numărul de înmatriculare e J|40|9231|2022, din 17.05.2022.
Ce cifră de afaceri a avut LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L. în 2025?
4.766.941 lei, cu 5% sub 2024 (5.031.442 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 197.327 lei.
Câți salariați are LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L.?
9 salariați în medie în 2025 (10 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUMINOS STOMATOLOGIE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.