ȘURA DEMIAN S.R.L.
ȘURA DEMIAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Suciu de Sus, Comuna Suciu de Sus, Maramureș, CUI 46119280. Cifră de afaceri 2024: 43.085 lei, 1 salariați. Date
Registru
- CUI
- 46119280
- Denumire
- ȘURA DEMIAN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|811|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.05.2022
- Sediu
- SUCIU DE SUS, nr. 92, Sat Suciu de Sus, Comuna Suciu de Sus, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
Arată toate (7)
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 43.085 lei (+1% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 8,5 mii lei · 2024 43,1 mii lei · maxim 2024 43,1 mii lei · minim 2022 8,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 192 lei · 2024 2,5 mii lei · maxim 2023 16,5 mii lei · minim 2022 192 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 43.085 lei | 42.830 lei | 8.500 lei |
| Venituri totale | 43.085 lei | 42.830 lei | 8.500 lei |
| Cheltuieli totale | 40.112 lei | 23.546 lei | 8.053 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 2.497 lei | 16.544 lei | 192 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.497 lei | 16.544 lei | 192 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 29.327 lei | 33.223 lei | 3.550 lei |
| Datorii | 12.344 lei | 16.287 lei | 3.158 lei |
| Capitaluri proprii | 16.983 lei | 16.936 lei | 392 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ȘURA DEMIAN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ȘURA DEMIAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ȘURA DEMIAN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Suciu de Sus, Comuna Suciu de Sus, județul Maramureș (SUCIU DE SUS, nr. 92); numărul de înmatriculare e J|24|811|2022, din 13.05.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ȘURA DEMIAN S.R.L. în 2024?
43.085 lei, cu 1% peste 2023 (42.830 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.497 lei.
Câți salariați are ȘURA DEMIAN S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ȘURA DEMIAN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.