ATELIERUL DE CAFEA S.R.L.
ATELIERUL DE CAFEA S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 46095998. Cifră de afaceri 2025: 486.421 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 46095998
- Denumire
- ATELIERUL DE CAFEA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8774|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.05.2022
- Sediu
- MĂRGELELOR, nr. 128-130, bl. N30, sc. 3, et. 1, ap. 34, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 486.421 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 225,6 mii lei · 2025 486,4 mii lei · maxim 2024 500 mii lei · minim 2022 225,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 5,1 mii lei · 2025 14,9 mii lei · maxim 2024 137,3 mii lei · minim 2022 5,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 486.421 lei | 499.988 lei | 465.434 lei | 225.578 lei |
| Venituri totale | 486.754 lei | 500.051 lei | 465.535 lei | 231.296 lei |
| Cheltuieli totale | 461.155 lei | 349.502 lei | 394.278 lei | 223.906 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 14.923 lei | 137.333 lei | 67.263 lei | 5.122 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.923 lei | 137.333 lei | 67.263 lei | 5.122 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 319.125 lei | 288.094 lei | 84.391 lei | 86.427 lei |
| Datorii | 186.815 lei | 110.812 lei | 11.806 lei | 81.105 lei |
| Capitaluri proprii | 132.310 lei | 177.282 lei | 72.585 lei | 5.322 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ATELIERUL DE CAFEA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ATELIERUL DE CAFEA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ATELIERUL DE CAFEA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (MĂRGELELOR, nr. 128-130, bl. N30, sc. 3, et. 1, ap. 34); numărul de înmatriculare e J|40|8774|2022, din 11.05.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ATELIERUL DE CAFEA S.R.L. în 2025?
486.421 lei, cu 3% sub 2024 (499.988 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.923 lei.
Câți salariați are ATELIERUL DE CAFEA S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ATELIERUL DE CAFEA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.