RAMATY SERV S.R.L.

RAMATY SERV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cap Roșu, Comuna Florești, Prahova, CUI 46056557. Cifră de afaceri 2025: 217.733 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
46056557
Denumire
RAMATY SERV S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|1160|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.05.2022
Sediu
CAP ROȘU, nr. 2, Sat Cap Roșu, Comuna Florești, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
  • 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
  • 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 217.733 lei (+12% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 5 mii lei · 2025 217,7 mii lei · maxim 2025 217,7 mii lei · minim 2023 5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 −10,5 mii lei · 2025 23,8 mii lei · maxim 2024 42,6 mii lei · minim 2023 −10,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2023 2.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă217.733 lei194.728 lei5.000 lei
Venituri totale283.626 lei248.556 lei5.000 lei
Cheltuieli totale255.419 lei199.365 lei15.549 lei
Rezultat
Profit net23.787 lei42.611 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei10.549 lei
Rezultat net23.787 lei42.611 lei-10.549 lei
Bilanț
Active totale1.537.376 lei288.081 lei492.124 lei
Datorii1.366.461 lei104.922 lei302.932 lei
Capitaluri proprii56.048 lei32.062 lei-10.549 lei
Oameni
Număr mediu de salariați222

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RAMATY SERV S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, RAMATY SERV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul RAMATY SERV S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cap Roșu, Comuna Florești, județul Prahova (CAP ROȘU, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|29|1160|2022, din 04.05.2022.

Ce cifră de afaceri a avut RAMATY SERV S.R.L. în 2025?

217.733 lei, cu 12% peste 2024 (194.728 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.787 lei.

Câți salariați are RAMATY SERV S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RAMATY SERV S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.