UPHILLS PRODUCTION S.R.L.

UPHILLS PRODUCTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Panciu, Oraș Panciu, Vrancea, CUI 46023029. Cifră de afaceri 2024: 12.675 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
46023029
Denumire
UPHILLS PRODUCTION S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|418|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
28.04.2022
Sediu
MIHAI VITEAZU, nr. 13, Loc. Panciu, Oraș Panciu, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
  • 9003 Activități de creație artistică · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 12.675 lei (-45% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 13,2 mii lei · 2024 12,7 mii lei · maxim 2023 23,2 mii lei · minim 2024 12,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 3,8 mii lei · 2024 4,7 mii lei · maxim 2023 16,1 mii lei · minim 2022 3,8 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă12.675 lei23.238 lei13.160 lei
Venituri totale12.675 lei23.238 lei13.160 lei
Cheltuieli totale7.087 lei4.053 lei8.961 lei
Rezultat
Profit net4.694 lei16.115 lei3.804 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net4.694 lei16.115 lei3.804 lei
Bilanț
Active totale26.596 lei23.789 lei6.339 lei
Datorii1.783 lei3.670 lei2.335 lei
Capitaluri proprii24.813 lei20.119 lei4.004 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este UPHILLS PRODUCTION S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, UPHILLS PRODUCTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul UPHILLS PRODUCTION S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Panciu, Oraș Panciu, județul Vrancea (MIHAI VITEAZU, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|39|418|2022, din 28.04.2022.

Ce cifră de afaceri a avut UPHILLS PRODUCTION S.R.L. în 2024?

12.675 lei, cu 45% sub 2023 (23.238 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.694 lei.

De unde vin datele despre UPHILLS PRODUCTION S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.