VASY SONY PERFORMER S.R.L.
VASY SONY PERFORMER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 46019435. Cifră de afaceri 2025: 39.685 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46019435
- Denumire
- VASY SONY PERFORMER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|996|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.04.2022
- Sediu
- BARBU ȘTEFĂNESCU DELAVRANCEA, nr. 1, bl. T1, sc. A, et. 4 + Etaj 5, ap. 46, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 39.685 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 9 mii lei · 2025 39,7 mii lei · maxim 2025 39,7 mii lei · minim 2022 9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −3,2 mii lei · 2025 6,9 mii lei · maxim 2025 6,9 mii lei · minim 2024 −16,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 39.685 lei | 38.112 lei | 23.975 lei | 8.962 lei |
| Venituri totale | 39.707 lei | 38.112 lei | 23.975 lei | 8.962 lei |
| Cheltuieli totale | 32.802 lei | 54.816 lei | 35.500 lei | 11.929 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 6.905 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 16.704 lei | 11.525 lei | 3.236 lei |
| Rezultat net | 6.905 lei | -16.704 lei | -11.525 lei | -3.236 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 31.352 lei | 27.585 lei | 43.895 lei | 3.354 lei |
| Datorii | 55.711 lei | 58.849 lei | 58.456 lei | 6.390 lei |
| Capitaluri proprii | -24.359 lei | -31.264 lei | -14.561 lei | -3.036 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VASY SONY PERFORMER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VASY SONY PERFORMER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VASY SONY PERFORMER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (BARBU ȘTEFĂNESCU DELAVRANCEA, nr. 1, bl. T1, sc. A, et. 4 + Etaj 5, ap. 46); numărul de înmatriculare e J|03|996|2022, din 27.04.2022.
Ce cifră de afaceri a avut VASY SONY PERFORMER S.R.L. în 2025?
39.685 lei, cu 4% peste 2024 (38.112 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.905 lei.
Câți salariați are VASY SONY PERFORMER S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VASY SONY PERFORMER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.