CONSTAESMART S.R.L.
CONSTAESMART S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Bragadiru, Ilfov, CUI 46002972. Cifră de afaceri 2025: 51.397 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46002972
- Denumire
- CONSTAESMART S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|4116|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.06.2023
- Sediu
- MĂRGELELOR, nr. 27, ap. 10, camera nr. 1, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 51.397 lei (-60% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 5,7 mii lei · 2025 51,4 mii lei · maxim 2024 128,6 mii lei · minim 2022 5,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 2,2 mii lei · 2025 −17,5 mii lei · maxim 2024 13,7 mii lei · minim 2025 −17,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · maxim 2022 0 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 51.397 lei | 128.554 lei | 20.868 lei | 5.716 lei |
| Venituri totale | 51.397 lei | 128.554 lei | 20.868 lei | 5.716 lei |
| Cheltuieli totale | 68.868 lei | 112.287 lei | 24.342 lei | 3.314 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 13.716 lei | 0 lei | 2.233 lei |
| Pierdere netă | 17.471 lei | 0 lei | 3.474 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -17.471 lei | 13.716 lei | -3.474 lei | 2.233 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 49.787 lei | 61.059 lei | 35.913 lei | 3.474 lei |
| Datorii | 54.583 lei | 48.384 lei | 36.954 lei | 1.041 lei |
| Capitaluri proprii | -4.796 lei | 12.675 lei | -1.041 lei | 2.433 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSTAESMART S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSTAESMART S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONSTAESMART S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Bragadiru, județul Ilfov (MĂRGELELOR, nr. 27, ap. 10, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|23|4116|2023, din 26.06.2023.
Ce cifră de afaceri a avut CONSTAESMART S.R.L. în 2025?
51.397 lei, cu 60% sub 2024 (128.554 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 17.471 lei.
De unde vin datele despre CONSTAESMART S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.