MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L.
MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Măineasca, Comuna Petrăchioaia, Ilfov, CUI 45990404. Cifră de afaceri 2025: 322.168 lei, 2 salar
Registru
- CUI
- 45990404
- Denumire
- MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2589|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.04.2022
- Sediu
- CARPAȚI, nr. 7, Parter, C1, Sat Măineasca, Comuna Petrăchioaia, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 322.168 lei (+25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 117,2 mii lei · 2025 322,2 mii lei · maxim 2025 322,2 mii lei · minim 2022 117,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 46,5 mii lei · 2025 −25,8 mii lei · maxim 2022 46,5 mii lei · minim 2023 −106,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 322.168 lei | 257.400 lei | 198.459 lei | 117.170 lei |
| Venituri totale | 322.168 lei | 257.400 lei | 198.459 lei | 117.170 lei |
| Cheltuieli totale | 342.740 lei | 308.489 lei | 303.004 lei | 68.145 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 46.549 lei |
| Pierdere netă | 25.773 lei | 53.664 lei | 106.530 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -25.773 lei | -53.664 lei | -106.530 lei | 46.549 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 44.647 lei | 36.167 lei | 64.415 lei | 57.601 lei |
| Datorii | 183.865 lei | 149.612 lei | 124.196 lei | 10.852 lei |
| Capitaluri proprii | -139.218 lei | -113.445 lei | -59.781 lei | 46.749 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Măineasca, Comuna Petrăchioaia, județul Ilfov (CARPAȚI, nr. 7, Parter, C1); numărul de înmatriculare e J|23|2589|2022, din 19.04.2022.
Ce cifră de afaceri a avut MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L. în 2025?
322.168 lei, cu 25% peste 2024 (257.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.773 lei.
Câți salariați are MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MNG SOLUTIONS DESIGN PROJECT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.