CLEANING.AFTER.WORK S.R.L.
CLEANING.AFTER.WORK S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov, CUI 45961271. Cifră de afaceri 2025: 154.689 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 45961271
- Denumire
- CLEANING.AFTER.WORK S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2467|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.04.2022
- Sediu
- PRIVIGHETORILOR, nr. 42/39, Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 154.689 lei (-53% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 64,5 mii lei · 2025 154,7 mii lei · maxim 2024 331 mii lei · minim 2022 64,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 29 mii lei · 2025 24,2 mii lei · maxim 2024 100,5 mii lei · minim 2025 24,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 154.689 lei | 331.013 lei | 245.851 lei | 64.538 lei |
| Venituri totale | 156.298 lei | 356.550 lei | 245.852 lei | 64.538 lei |
| Cheltuieli totale | 125.650 lei | 251.238 lei | 189.015 lei | 34.702 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 24.183 lei | 100.485 lei | 54.427 lei | 28.983 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 24.183 lei | 100.485 lei | 54.427 lei | 28.983 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 128.758 lei | 230.137 lei | 160.892 lei | 38.710 lei |
| Datorii | 100.051 lei | 123.521 lei | 106.225 lei | 9.527 lei |
| Capitaluri proprii | 24.423 lei | 100.725 lei | 54.667 lei | 29.183 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLEANING.AFTER.WORK S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CLEANING.AFTER.WORK S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CLEANING.AFTER.WORK S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Balotești, Comuna Balotești, județul Ilfov (PRIVIGHETORILOR, nr. 42/39); numărul de înmatriculare e J|23|2467|2022, din 13.04.2022.
Ce cifră de afaceri a avut CLEANING.AFTER.WORK S.R.L. în 2025?
154.689 lei, cu 53% sub 2024 (331.013 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 24.183 lei.
Câți salariați are CLEANING.AFTER.WORK S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CLEANING.AFTER.WORK S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.