MALAGA CONECT S.R.L.
MALAGA CONECT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Urvind, Comuna Lugașu de Jos, Bihor, CUI 45932403. Cifră de afaceri 2024: 273.080 lei, 2 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 45932403
- Denumire
- MALAGA CONECT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|928|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.04.2022
- Sediu
- URVIND, nr. 180, Sat Urvind, Comuna Lugașu de Jos, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
Arată toate (72)
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 2
- 4664 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 273.080 lei (+60% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 242 mii lei · 2024 273,1 mii lei · maxim 2024 273,1 mii lei · minim 2023 170,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 199,8 mii lei · 2024 94,6 mii lei · maxim 2022 199,8 mii lei · minim 2023 57,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 2 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 273.080 lei | 170.250 lei | 241.978 lei |
| Venituri totale | 273.095 lei | 170.370 lei | 242.066 lei |
| Cheltuieli totale | 156.640 lei | 111.681 lei | 39.909 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 94.583 lei | 57.241 lei | 199.784 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 94.583 lei | 57.241 lei | 199.784 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 107.747 lei | 127.935 lei | 243.751 lei |
| Datorii | 12.839 lei | 48.010 lei | 43.767 lei |
| Capitaluri proprii | 94.908 lei | 79.925 lei | 199.984 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MALAGA CONECT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MALAGA CONECT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MALAGA CONECT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Urvind, Comuna Lugașu de Jos, județul Bihor (URVIND, nr. 180); numărul de înmatriculare e J|05|928|2022, din 08.04.2022.
Ce cifră de afaceri a avut MALAGA CONECT S.R.L. în 2024?
273.080 lei, cu 60% peste 2023 (170.250 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 94.583 lei.
Câți salariați are MALAGA CONECT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MALAGA CONECT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.