INVEST FRUNZISULUI S.R.L.

INVEST FRUNZISULUI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 45929343. Cifră de afaceri 2025: 5.116.669 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
45929343
Denumire
INVEST FRUNZISULUI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|1812|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
07.04.2022
Sediu
CIOPLEA, nr. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.116.669 lei (+291% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 1,3 mil. lei · 2025 5,1 mil. lei · maxim 2025 5,1 mil. lei · minim 2024 1,3 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2022 −7,4 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2023 −64,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă5.116.669 lei1.308.633 lei——
Venituri totale5.117.827 lei2.160.501 lei1.808.293 lei0 lei
Cheltuieli totale2.697.510 lei2.104.494 lei1.872.907 lei7.397 lei
Rezultat
Profit net2.052.604 lei17.533 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei64.614 lei7.397 lei
Rezultat net2.052.604 lei17.533 lei-64.614 lei-7.397 lei
Bilanț
Active totale2.002.305 lei3.716.515 lei3.150.242 lei1.522.437 lei
Datorii3.979 lei3.770.793 lei3.222.053 lei1.529.634 lei
Capitaluri proprii1.998.326 lei-54.278 lei-71.811 lei-7.197 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este INVEST FRUNZISULUI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, INVEST FRUNZISULUI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul INVEST FRUNZISULUI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (CIOPLEA, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|12|1812|2022, din 07.04.2022.

Ce cifră de afaceri a avut INVEST FRUNZISULUI S.R.L. în 2025?

5.116.669 lei, cu 291% peste 2024 (1.308.633 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.052.604 lei.

Câți salariați are INVEST FRUNZISULUI S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre INVEST FRUNZISULUI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.