GROUP EPLUS STC S.R.L.
GROUP EPLUS STC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Drăgănești, Comuna Drăgănești, Galați, CUI 45928402. Cifră de afaceri 2024: 21.973 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45928402
- Denumire
- GROUP EPLUS STC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|582|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.04.2022
- Sediu
- Principala, nr. 50, Sat Drăgănești, Comuna Drăgănești, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 21.973 lei (-10% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 12,5 mii lei · 2024 22 mii lei · maxim 2023 24,3 mii lei · minim 2022 12,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 487 lei · 2024 3 mii lei · maxim 2024 3 mii lei · minim 2022 487 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 21.973 lei | 24.285 lei | 12.507 lei |
| Venituri totale | 21.974 lei | 24.285 lei | 13.639 lei |
| Cheltuieli totale | 18.370 lei | 22.278 lei | 12.746 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 3.027 lei | 1.527 lei | 487 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 3.027 lei | 1.527 lei | 487 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 9.562 lei | 8.080 lei | 4.441 lei |
| Datorii | 4.321 lei | 5.866 lei | 3.754 lei |
| Capitaluri proprii | 5.241 lei | 2.214 lei | 687 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GROUP EPLUS STC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GROUP EPLUS STC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GROUP EPLUS STC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Drăgănești, Comuna Drăgănești, județul Galați (Principala, nr. 50); numărul de înmatriculare e J|17|582|2022, din 07.04.2022.
Ce cifră de afaceri a avut GROUP EPLUS STC S.R.L. în 2024?
21.973 lei, cu 10% sub 2023 (24.285 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.027 lei.
De unde vin datele despre GROUP EPLUS STC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.