ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L.
ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 45924680. Cifră de afaceri 2025: 4.658.928 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 45924680
- Denumire
- ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1266|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.02.2023
- Sediu
- PIPERA, nr. 1/I, CONSTRUCTIA C2, ET.5, BIROUL NR. 11, COMPART.39, Oraș Voluntari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5020 Transporturi maritime și costiere de marfă · rev. 3
- 5040 Transportul de marfă pe căi navigabile interioare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Arată toate (16)
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5222 Activități de servicii anexe transporturilor pe apă · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.658.928 lei (+104% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 24,2 mii lei · 2025 4,7 mil. lei · maxim 2025 4,7 mil. lei · minim 2022 24,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −716 lei · 2025 −53 mii lei · maxim 2022 −716 lei · minim 2024 −59,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 4.658.928 lei | 2.287.526 lei | 352.957 lei | 24.249 lei |
| Venituri totale | 4.764.245 lei | 2.325.249 lei | 357.688 lei | 24.249 lei |
| Cheltuieli totale | 4.817.245 lei | 2.321.677 lei | 361.406 lei | 24.965 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 53.000 lei | 59.521 lei | 3.718 lei | 716 lei |
| Rezultat net | -53.000 lei | -59.521 lei | -3.718 lei | -716 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 346.972 lei | 351.959 lei | 68.975 lei | 26.738 lei |
| Datorii | 464.554 lei | 416.541 lei | 74.036 lei | 27.354 lei |
| Capitaluri proprii | -117.582 lei | -64.582 lei | -5.061 lei | -616 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (PIPERA, nr. 1/I, CONSTRUCTIA C2, ET.5, BIROUL NR. 11, COMPART.39); numărul de înmatriculare e J|23|1266|2023, din 24.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L. în 2025?
4.658.928 lei, cu 104% peste 2024 (2.287.526 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 53.000 lei.
Câți salariați are ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.