IRONCEREALS S.R.L.
IRONCEREALS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 45923448. Cifră de afaceri 2025: 1.286.899 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 45923448
- Denumire
- IRONCEREALS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6530|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.04.2022
- Sediu
- GRIGORE C. MOISIL, nr. 10, bl. 8, sc. 2, ap. 56, PARTER, CAMERA 2, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.286.899 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 263,4 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2023 1,9 mil. lei · minim 2022 263,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 36,4 mii lei · 2025 123,5 mii lei · maxim 2025 123,5 mii lei · minim 2022 36,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.286.899 lei | 1.232.713 lei | 1.891.855 lei | 263.379 lei |
| Venituri totale | 1.289.717 lei | 1.234.943 lei | 1.897.721 lei | 263.796 lei |
| Cheltuieli totale | 1.141.708 lei | 1.161.188 lei | 1.804.246 lei | 223.352 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 123.530 lei | 46.683 lei | 78.928 lei | 36.441 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 123.530 lei | 46.683 lei | 78.928 lei | 36.441 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 444.642 lei | 276.390 lei | 276.192 lei | 96.076 lei |
| Datorii | 161.721 lei | 117.000 lei | 158.822 lei | 59.435 lei |
| Capitaluri proprii | 282.921 lei | 159.390 lei | 117.370 lei | 36.641 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IRONCEREALS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IRONCEREALS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IRONCEREALS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (GRIGORE C. MOISIL, nr. 10, bl. 8, sc. 2, ap. 56, PARTER, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|6530|2022, din 07.04.2022.
Ce cifră de afaceri a avut IRONCEREALS S.R.L. în 2025?
1.286.899 lei, cu 4% peste 2024 (1.232.713 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 123.530 lei.
Câți salariați are IRONCEREALS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IRONCEREALS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.