MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L.

MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bălănești, Comuna Bălănești, Gorj, CUI 45908758. Cifră de afaceri 2025: 35.700 lei, 3 salariați. Date ONRC

Registru

CUI
45908758
Denumire
MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|18|370|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.04.2022
Sediu
nr. 145, Sat Bălănești, Comuna Bălănești, Gorj
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 35.700 lei (-51% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 21 mii lei · 2025 35,7 mii lei · maxim 2024 72,7 mii lei · minim 2022 21 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 921 lei · 2025 −86 mii lei · maxim 2023 1,5 mii lei · minim 2025 −86 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2023 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă35.700 lei72.700 lei45.890 lei21.000 lei
Venituri totale66.684 lei72.700 lei45.890 lei21.000 lei
Cheltuieli totale152.687 lei113.615 lei43.892 lei19.869 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei1.539 lei921 lei
Pierdere netă86.003 lei40.915 lei0 lei0 lei
Rezultat net-86.003 lei-40.915 lei1.539 lei921 lei
Bilanț
Active totale172 lei7.017 lei12.489 lei5.900 lei
Datorii124.430 lei45.272 lei9.829 lei4.779 lei
Capitaluri proprii-124.258 lei-38.255 lei2.660 lei1.121 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3212

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bălănești, Comuna Bălănești, județul Gorj (nr. 145); numărul de înmatriculare e J|18|370|2022, din 05.04.2022.

Ce cifră de afaceri a avut MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L. în 2025?

35.700 lei, cu 51% sub 2024 (72.700 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 86.003 lei.

Câți salariați are MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MURGILAȘ EXPO CONF S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.