LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L.

LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 45876605. Cifră de afaceri 2025: 206.841 lei, 1 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
45876605
Denumire
LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|5928|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.03.2022
Sediu
INGINERILOR TEI, nr. 6, bl. T30C, sc. 1, et. 3, ap. 42, CAM. 1, București Sectorul 2, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 206.841 lei (+1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 130,2 mii lei · 2025 206,8 mii lei · maxim 2025 206,8 mii lei · minim 2022 130,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 122,2 mii lei · 2025 141,2 mii lei · maxim 2024 150,5 mii lei · minim 2022 122,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă206.841 lei204.408 lei192.383 lei130.209 lei
Venituri totale207.021 lei204.408 lei192.383 lei130.209 lei
Cheltuieli totale59.750 lei47.926 lei44.432 lei5.108 lei
Rezultat
Profit net141.189 lei150.473 lei146.065 lei122.154 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net141.189 lei150.473 lei146.065 lei122.154 lei
Bilanț
Active totale146.821 lei155.896 lei150.163 lei124.179 lei
Datorii5.392 lei5.183 lei3.858 lei1.825 lei
Capitaluri proprii141.429 lei150.713 lei146.305 lei122.354 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (INGINERILOR TEI, nr. 6, bl. T30C, sc. 1, et. 3, ap. 42, CAM. 1); numărul de înmatriculare e J|40|5928|2022, din 30.03.2022.

Ce cifră de afaceri a avut LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L. în 2025?

206.841 lei, cu 1% peste 2024 (204.408 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 141.189 lei.

Câți salariați are LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LETS DISCOVER ROMANIA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.