CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L.
CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sebeș, Alba, CUI 45874957. Cifră de afaceri 2025: 364.205 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45874957
- Denumire
- CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|376|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2022
- Sediu
- MIRCEA CEL MARE, bl. 150, sc. A, ap. 2, Municipiul Sebeș, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 364.205 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2025 364,2 mii lei · maxim 2025 364,2 mii lei · minim 2025 364,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −529 lei · 2025 97,8 mii lei · maxim 2025 97,8 mii lei · minim 2023 −529 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2025 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 364.205 lei | — | — |
| Venituri totale | 364.265 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 246.790 lei | 348 lei | 529 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 97.811 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 348 lei | 529 lei |
| Rezultat net | 97.811 lei | -348 lei | -529 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 158.103 lei | 123 lei | 2.471 lei |
| Datorii | 60.969 lei | 800 lei | 2.800 lei |
| Capitaluri proprii | 97.134 lei | -677 lei | -329 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 3 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sebeș, județul Alba (MIRCEA CEL MARE, bl. 150, sc. A, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|01|376|2022, din 29.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
364.205 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 97.811 lei.
Câți salariați are CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.