LION IT SOLUTIONS S.R.L.
LION IT SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj, CUI 45873935. Cifră de afaceri 2025: 303.837 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 45873935
- Denumire
- LION IT SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|722|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2022
- Sediu
- Romaniței, nr. 23, Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 303.837 lei (-25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 249,7 mii lei · 2025 303,8 mii lei · maxim 2023 591,9 mii lei · minim 2022 249,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 238,1 mii lei · 2025 238,4 mii lei · maxim 2023 542,5 mii lei · minim 2022 238,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 303.837 lei | 406.842 lei | 591.870 lei | 249.707 lei |
| Venituri totale | 303.837 lei | 406.853 lei | 591.870 lei | 249.707 lei |
| Cheltuieli totale | 56.815 lei | 63.517 lei | 44.248 lei | 6.900 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 238.363 lei | 331.740 lei | 542.473 lei | 238.118 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 238.363 lei | 331.740 lei | 542.473 lei | 238.118 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 261.059 lei | 339.548 lei | 554.271 lei | 242.932 lei |
| Datorii | 21.748 lei | 7.208 lei | 11.198 lei | 4.314 lei |
| Capitaluri proprii | 239.311 lei | 332.340 lei | 543.073 lei | 238.618 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LION IT SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LION IT SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LION IT SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Preajba, Comuna Malu Mare, județul Dolj (Romaniței, nr. 23); numărul de înmatriculare e J|16|722|2022, din 29.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut LION IT SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
303.837 lei, cu 25% sub 2024 (406.842 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 238.363 lei.
Câți salariați are LION IT SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LION IT SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.