MOBAS INVEST 22 S.R.L.
MOBAS INVEST 22 S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Rediu, Comuna Rediu, Iași, CUI 45841062. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45841062
- Denumire
- MOBAS INVEST 22 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|992|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.03.2022
- Sediu
- Soarelui, nr. 40, Sat Rediu, Comuna Rediu, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 49,1 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2023 137,1 mii lei · minim 2025 0 lei.
Rezultat net (lei): 2022 21,8 mii lei · 2025 −4,5 mii lei · maxim 2023 84,7 mii lei · minim 2025 −4,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 0 · maxim 2025 0 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 51.896 lei | 137.051 lei | 49.145 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 56.399 lei | 137.051 lei | 49.145 lei |
| Cheltuieli totale | 4.500 lei | 11.944 lei | 35.950 lei | 25.906 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 37.068 lei | 84.671 lei | 21.794 lei |
| Pierdere netă | 4.500 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -4.500 lei | 37.068 lei | 84.671 lei | 21.794 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 38.211 lei | 50.992 lei | 111.371 lei | 22.484 lei |
| Datorii | 16.587 lei | 13.724 lei | 26.500 lei | 490 lei |
| Capitaluri proprii | 21.624 lei | 37.268 lei | 84.871 lei | 21.994 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MOBAS INVEST 22 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MOBAS INVEST 22 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MOBAS INVEST 22 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rediu, Comuna Rediu, județul Iași (Soarelui, nr. 40); numărul de înmatriculare e J|22|992|2022, din 23.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut MOBAS INVEST 22 S.R.L. în 2025?
0 lei, cu 100% sub 2024 (51.896 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.500 lei.
Câți salariați are MOBAS INVEST 22 S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MOBAS INVEST 22 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.