SYNERGO APPLICATIONS S.R.L.
SYNERGO APPLICATIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 45835664. Cifră de afaceri 2025: 4.374.323 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 45835664
- Denumire
- SYNERGO APPLICATIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1486|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.03.2022
- Sediu
- THEODOR CAPIDAN, nr. 2-4, ap. 11, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
Arată toate (13)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.374.323 lei (+57% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 448,6 mii lei · 2025 4,4 mil. lei · maxim 2025 4,4 mil. lei · minim 2022 448,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 84,6 mii lei · 2025 420 mii lei · maxim 2024 684 mii lei · minim 2023 −75,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 6 · 2025 7 · maxim 2023 12 · minim 2022 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 4.374.323 lei | 2.783.256 lei | 1.421.597 lei | 448.601 lei |
| Venituri totale | 4.381.561 lei | 2.785.636 lei | 1.422.195 lei | 450.903 lei |
| Cheltuieli totale | 3.892.648 lei | 2.015.938 lei | 1.485.988 lei | 362.170 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 419.975 lei | 684.039 lei | 0 lei | 84.638 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 75.877 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 419.975 lei | 684.039 lei | -75.877 lei | 84.638 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 1.006.201 lei | 887.040 lei | 137.577 lei | 148.938 lei |
| Datorii | 343.509 lei | 194.040 lei | 128.616 lei | 64.100 lei |
| Capitaluri proprii | 662.692 lei | 693.000 lei | 8.961 lei | 84.838 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 8 | 12 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SYNERGO APPLICATIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SYNERGO APPLICATIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SYNERGO APPLICATIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (THEODOR CAPIDAN, nr. 2-4, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|12|1486|2022, din 22.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut SYNERGO APPLICATIONS S.R.L. în 2025?
4.374.323 lei, cu 57% peste 2024 (2.783.256 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 419.975 lei.
Câți salariați are SYNERGO APPLICATIONS S.R.L.?
7 salariați în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SYNERGO APPLICATIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.