ELINIC PROACTIV 34 S.R.L.
ELINIC PROACTIV 34 S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, Constanța, CUI 45830640. Cifră de afaceri 2025: 50.393 lei. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 45830640
- Denumire
- ELINIC PROACTIV 34 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|944|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.03.2022
- Sediu
- TRAIAN, nr. 34, Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere · rev. 2
- 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
Arată toate (8)
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 50.393 lei (-17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 79,2 mii lei · 2025 50,4 mii lei · maxim 2023 79,3 mii lei · minim 2025 50,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 19,3 mii lei · 2025 −18,9 mii lei · maxim 2022 19,3 mii lei · minim 2024 −19,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2023 0 · maxim 2022 0 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 50.393 lei | 60.831 lei | 79.346 lei | 79.246 lei |
| Venituri totale | 50.393 lei | 60.831 lei | 79.346 lei | 79.246 lei |
| Cheltuieli totale | 69.340 lei | 80.053 lei | 66.355 lei | 57.558 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 12.198 lei | 19.311 lei |
| Pierdere netă | 18.947 lei | 19.222 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -18.947 lei | -19.222 lei | 12.198 lei | 19.311 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 19.677 lei | 37.014 lei | 54.355 lei | 37.156 lei |
| Datorii | 26.237 lei | 24.628 lei | 22.746 lei | 17.745 lei |
| Capitaluri proprii | -6.560 lei | 12.386 lei | 31.609 lei | 19.411 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELINIC PROACTIV 34 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ELINIC PROACTIV 34 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ELINIC PROACTIV 34 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, județul Constanța (TRAIAN, nr. 34); numărul de înmatriculare e J|13|944|2022, din 21.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ELINIC PROACTIV 34 S.R.L. în 2025?
50.393 lei, cu 17% sub 2024 (60.831 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.947 lei.
De unde vin datele despre ELINIC PROACTIV 34 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.