FAIV2GROW S.R.L.
FAIV2GROW S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 45815284. Cifră de afaceri 2025: 1.154.057 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45815284
- Denumire
- FAIV2GROW S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|830|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.03.2022
- Sediu
- BUCUREȘTI, nr. 62, bl. A-13, sc. B, ap. 3, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.154.057 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 108,5 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2024 1,3 mil. lei · minim 2022 108,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 26,5 mii lei · 2025 752,6 mii lei · maxim 2024 758,3 mii lei · minim 2022 26,5 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.154.057 lei | 1.337.549 lei | 228.038 lei | 108.477 lei |
| Venituri totale | 1.161.670 lei | 1.338.120 lei | 228.038 lei | 108.477 lei |
| Cheltuieli totale | 270.400 lei | 409.300 lei | 98.692 lei | 78.852 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 752.616 lei | 758.335 lei | 106.851 lei | 26.483 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 752.616 lei | 758.335 lei | 106.851 lei | 26.483 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 1.209.952 lei | 1.650.803 lei | 227.275 lei | 27.656 lei |
| Datorii | 457.136 lei | 892.268 lei | 96.373 lei | 973 lei |
| Capitaluri proprii | 752.816 lei | 758.535 lei | 130.902 lei | 26.683 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FAIV2GROW S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FAIV2GROW S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FAIV2GROW S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (BUCUREȘTI, nr. 62, bl. A-13, sc. B, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|08|830|2022, din 17.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut FAIV2GROW S.R.L. în 2025?
1.154.057 lei, cu 14% sub 2024 (1.337.549 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 752.616 lei.
De unde vin datele despre FAIV2GROW S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.