ELLEGANCE IMAGES VISION S.R.L.
ELLEGANCE IMAGES VISION S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman, CUI 45813763. Cifră de afaceri 2025: 38.310 lei. Date
Registru
- CUI
- 45813763
- Denumire
- ELLEGANCE IMAGES VISION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|197|2022
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 17.03.2022
- Sediu
- Căpitan Stănculescu, bl. P01, sc. G, et. 3, ap. 14, Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 38.310 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 19,7 mii lei · 2025 38,3 mii lei · maxim 2024 40,7 mii lei · minim 2022 19,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −7,8 mii lei · 2025 2,8 mii lei · maxim 2024 3,6 mii lei · minim 2022 −7,8 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 38.310 lei | 40.731 lei | 33.331 lei | 19.714 lei |
| Venituri totale | 38.310 lei | 40.731 lei | 33.331 lei | 19.714 lei |
| Cheltuieli totale | 35.012 lei | 36.435 lei | 37.813 lei | 26.877 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 2.777 lei | 3.609 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 4.482 lei | 7.755 lei |
| Rezultat net | 2.777 lei | 3.609 lei | -4.482 lei | -7.755 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 4.495 lei | 7.916 lei | 3.954 lei | 3.059 lei |
| Datorii | 10.146 lei | 16.344 lei | 15.991 lei | 10.614 lei |
| Capitaluri proprii | -5.651 lei | -8.428 lei | -12.037 lei | -7.555 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELLEGANCE IMAGES VISION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ELLEGANCE IMAGES VISION S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ELLEGANCE IMAGES VISION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Turnu Măgurele, județul Teleorman (Căpitan Stănculescu, bl. P01, sc. G, et. 3, ap. 14); numărul de înmatriculare e J|34|197|2022, din 17.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ELLEGANCE IMAGES VISION S.R.L. în 2025?
38.310 lei, cu 6% sub 2024 (40.731 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.777 lei.
De unde vin datele despre ELLEGANCE IMAGES VISION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.