REFACTORIO S.R.L.

REFACTORIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 45810368. Cifră de afaceri 2025: 499.192 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
45810368
Denumire
REFACTORIO S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|426|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.03.2022
Sediu
1848, nr. 11/D, ap. 29, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
Arată toate (10)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 499.192 lei (-36% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 299,5 mii lei · 2025 499,2 mii lei · maxim 2024 781,8 mii lei · minim 2022 299,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 263,6 mii lei · 2025 304,3 mii lei · maxim 2024 629,1 mii lei · minim 2022 263,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă499.192 lei781.849 lei641.817 lei299.482 lei
Venituri totale504.988 lei784.411 lei641.817 lei299.482 lei
Cheltuieli totale186.810 lei132.355 lei95.024 lei32.980 lei
Rezultat
Profit net304.250 lei629.070 lei540.502 lei263.567 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net304.250 lei629.070 lei540.502 lei263.567 lei
Bilanț
Active totale464.007 lei926.154 lei712.011 lei106.483 lei
Datorii141.786 lei274.014 lei171.337 lei106.311 lei
Capitaluri proprii304.371 lei629.190 lei540.674 lei172 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este REFACTORIO S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, REFACTORIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul REFACTORIO S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (1848, nr. 11/D, ap. 29); numărul de înmatriculare e J|26|426|2022, din 17.03.2022.

Ce cifră de afaceri a avut REFACTORIO S.R.L. în 2025?

499.192 lei, cu 36% sub 2024 (781.849 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 304.250 lei.

Câți salariați are REFACTORIO S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre REFACTORIO S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.