WRD BOOSTER S.R.L.

WRD BOOSTER S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov, CUI 45809940. Cifră de afaceri 2025: 1.213.208 lei, 1 salar

Registru

CUI
45809940
Denumire
WRD BOOSTER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|5036|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.03.2022
Sediu
Linia de Centură, nr. 50, ap. 002, VILA N52B1, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
Arată toate (82)
  • 7420 Activități fotografice · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 3
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier · rev. 3
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit · rev. 3
  • 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
  • 7420 Activități fotografice · rev. 3
  • 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
  • 7752 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare) · rev. 3
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
  • 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
  • 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) · rev. 3
  • 8697 Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană · rev. 3
  • 8791 Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu · rev. 3
  • 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 3
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
  • 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.213.208 lei (+2% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 1,2 mil. lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2023 1,3 mil. lei · minim 2024 1,2 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2022 894,6 mii lei · 2025 544,4 mii lei · maxim 2023 912,8 mii lei · minim 2024 370,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 3 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2024 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă1.213.208 lei1.192.558 lei1.263.763 lei1.195.772 lei
Venituri totale1.331.799 lei1.192.614 lei1.263.785 lei1.195.945 lei
Cheltuieli totale752.164 lei787.445 lei338.583 lei289.787 lei
Rezultat
Profit net544.445 lei370.107 lei912.818 lei894.596 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net544.445 lei370.107 lei912.818 lei894.596 lei
Bilanț
Active totale1.963.830 lei1.694.770 lei2.277.659 lei1.347.977 lei
Datorii1.419.145 lei1.324.423 lei1.364.601 lei453.181 lei
Capitaluri proprii544.685 lei370.347 lei913.058 lei894.796 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1133

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este WRD BOOSTER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, WRD BOOSTER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul WRD BOOSTER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov (Linia de Centură, nr. 50, ap. 002, VILA N52B1); numărul de înmatriculare e J|40|5036|2022, din 17.03.2022.

Ce cifră de afaceri a avut WRD BOOSTER S.R.L. în 2025?

1.213.208 lei, cu 2% peste 2024 (1.192.558 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 544.445 lei.

Câți salariați are WRD BOOSTER S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre WRD BOOSTER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.