LENXIU ADVANCE S.R.L.
LENXIU ADVANCE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 45797420. Cifră de afaceri 2023: 63.853 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45797420
- Denumire
- LENXIU ADVANCE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4860|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.03.2022
- Sediu
- ARGENTINA, nr. 25, PARTER, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Arată toate (7)
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2023 · 2 bilanțuri
Financiar · 2022–2023 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 63.853 lei (+420% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 12,3 mii lei · 2023 63,9 mii lei · maxim 2023 63,9 mii lei · minim 2022 12,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 1,2 mii lei · 2023 −45 mii lei · maxim 2022 1,2 mii lei · minim 2023 −45 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 63.853 lei | 12.280 lei |
| Venituri totale | 76.166 lei | 12.585 lei |
| Cheltuieli totale | 121.191 lei | 11.047 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 1.178 lei |
| Pierdere netă | 45.025 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -45.025 lei | 1.178 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 51.821 lei | 18.882 lei |
| Datorii | 95.468 lei | 17.504 lei |
| Capitaluri proprii | -43.647 lei | 1.378 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LENXIU ADVANCE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LENXIU ADVANCE S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul LENXIU ADVANCE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (ARGENTINA, nr. 25, PARTER); numărul de înmatriculare e J|40|4860|2022, din 15.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut LENXIU ADVANCE S.R.L. în 2023?
63.853 lei, cu 420% peste 2022 (12.280 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 45.025 lei.
De unde vin datele despre LENXIU ADVANCE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.